logo

+ Myjnia samoobsługowa ALF Koziegłowy

Logo Myjni

Serdecznie zapraszamy na naszą myjnię bezdotykową firmy EHRLE.


Myjnie bezdotykowe w połączeniu z techniką urządzeń oraz wysokiej jakości środkami chemicznymi są niezwykle skuteczne i bezpieczne dla wszystkich pojazdów. Stosowana w myjniach metoda mycia bezdotykowego jest dodatkowo poparta niekwestionowanym doświadczeniem, nieustannie doskonalonym od ponad pół wieku.
Korzystając z tego rodzaju myjni możemy być pewni, że nie uszkodzimy lakieru.
Na naszej myjni posiadamy system piany aktywnej uzupełniający innowacyjną technologię mycia mikroproszkiem. Aktywna piana zwiększa skuteczność mycia rozmiękczając brud, co pozwala pozbyć się uporczywych zabrudzeń nawet z trudno dostępnych miejsc i zakamarków.
Klienci myjni mogą dowolnie wybierać programy mycia przy użyciu 4 podświetlanych przycisków. System płatności obejmuje monety i żetony EHRLE. Pozostały czas mycia widoczny jest na dużym wyświetlaczu. Klient sam decyduje za jaką kwotę umyje swój samochód oraz z jakich programów skorzysta, co ważne programy mogą być zmieniane w każdej chwili.
Dodatkowo z Kartą Stałego Klienta oferujemy 10 mycie gratis (szczegóły promocji dostępne u pracowników stacji). Satysfakcja gwarantowana.


Poniżej przestawiamy w skrócie funkcje, jakie posiada nasza myjnia:
1) Mycie wstępne – miękką pianą,
2) Mycie – mikroproszkiem Active Power Pearl Micro Powder
3) Spłukiwanie czystą wodą
4) Ochrona lakieru – woskowanie na gorąco z Ultra Protection
5) Nabłyszczanie – wodą zdemineralizowaną z Super Finish.


Ponad to do dyspozycji naszych klientów tuż obok myjni jest odkurzacz oraz kompresor, dzięki czemu kompleksowo możemy zadbać o nasze samochody.


Serdecznie zapraszamy.

zdjecie myjni zdjecie myjni zdjecie myjni
Programy myjni
® Wszystkie Prawa ZastrzeżoneStrona Główna|O Nas|Nasze Stacje|Menu|Galerie|Promocje|Kontakt